Bebe ve çocuk giyimi üretimi yapmak amacıyla 1995 yılında  kurulan firmamız 15 yıllık tecrübe ile   faaliyetlerine devam etmektedir.

  1–14 yaş arası kız-erkek grubuna yönelik ( kız body, tek alt, tek üst, battaniye, zıbın, mont, hediyelik takım, alt açma, Beşli set ve onbirli set ) üretim yapan firmamızda, yüksek nitelikli ürünler küresel standartlara uygun bir şekilde düşük maliyet ve düşük fiyat politikasıyla üretilerek satışa sunulmaktadır.

  Sağlam ve dinamik ilkeler üzerine kurulan firmamızda, günün modasına uygun şık ve estetik ürünler; müşteri odaklı çalışma anlayışı ve üstün hizmet kalitesinden taviz vermeden üretilmekte, kalite kontrolleri büyük bir hassasiyet içinde gerçekleştirilmektedir.

  Firmamız sürekli gelişim ve başarıyı hedeflemektedir. Firmamız vizyonunu, bebe ve çocuk giyim sektöründe, fark yaratacak yeniliklere öncülük etmek, üretim stratejisini ve satış politikasını bu alanda yoğunlaştırmıştır.

Merkez: Duaçınarı Mah. Yeşilova Cad. No:13  Yıldırım  /BURSA -TÜRKİYE   Tel: +90 224 361 36 76 - Fax: +90 224 363 32 22
email: info@bulsenbebe.com

FİRMAMIZ
KALİTE ANLAYIŞIMIZ:

Kalite politikamız ürünün tedarik aşamasından başlayıp ürün teslimine kadar devam eder.
Kaliteden her personel birinci derecede sorumludur ve amacımız problemleri çözmek değil, kaynağında önlemek ve yok etmektir.

KALİTE HEDEFİMİZ :

Hedefimiz SIFIR HATA olduğundan, çalışmalarımızdan asla tatmin olmayarak, daima daha iyiyi ve hatasızı arayacağız.

KALİTE POLİTİKAMIZ :

  • Süreç verimliliğini esas alma
  • Ölçülebilir ve ulaşılabilir hedefler koymak
  • Müşterinin kalite ve fiyat beklentilerini tam olarak algılayıp eksiksiz karşılamak
  • Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak